cedillas ایران آمریکا اسرائیل اسرائیل

cedillas: ایران آمریکا اسرائیل اسرائیل بین الملل اسرائیل نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (464)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (464)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (464)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان . مانند هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روز گذشته در خدمتتان هستیم. امیدوارم طاعات و عباداتتان مورد قبول درگاه حق قرار گیرد و تک تک لحظاتتان در این ماه عزیز سرشار از خیر و خوش حالی باشد. ممنون از این که امروز هم ما را گزینش کرده اید.

شروعی خوب با این پست تبریک به مناسبت تولد استاد کیخسرو پورناظری، تنبور نوازِ بلامنازع موسیقی کشور عزیزمان ایران که پسرش سهراب زادروزش را به او تبریک گفته هست. تبریک بی آخر به موسیقی ایران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (464)

خبرهای خوب از سینما همچنان ادامه دارد و بعد از برطرف توقیف چند فیلم سینمایی، فیلم “مادر قلب اتمی” ساخته علی احمدزاده هم از حالت توقیف درآمد و در نوبت اکران قرار گرفت. فیلمی که ترانه علیدوستی، محمدرضا گلزار، پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان در آن هنرنمایی کرده اند.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

در ساعات نهایی باقی مانده به افطار که مخ آدم رد میدهد و نمیداند با گوشی چکار کند.

تاریخ معاصر فرهنگی کشور عزیزمان ایران در این تصویر فشرده شده، یک طرف ابراهیم گلستان با انبوهی از بسترسازی های فرهنگی و هنری و سمت دیگر آیدین آغداشلو که هنوز هم کسی به حوالی هنر بی بدیل او در نقاشی نرسیده، دو کهنسال غنیمت فرهنگی ایرانی در جایی خارج از ایران!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (464)

خاطره بازی ویشکا آسایش از هنرنمایی ماندگارش در سریال “امام علی (ع)” ساخته داود میرباقری که در آن نقش قطام را بازی کرده بود و با همان بازی، در نوزده سالگی، صورت شد.

عکسی جالب از کودکی های دکتر/شوالیه علی فتح الله زاده که این روز ها بیش از قبل جای خالی اش در استقلال حس میشود. نشستن حاج فتل بر جای مدیر عاملی که فوتبال کشور عزیزمان ایران را تحقیر و جوانان آینده دار تیم را بذل و بخشش کرد، خواسته اکثر هواداران این تیم بزرگ است.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

سلفی پانته آ بهرام و همکاران (که یکی از آن ها سارا رسولزاده است) در حال تمرین تئاتر. اینکه تمرین تئاتر آیا در سالن جلسات در حال برگزاری هست، موضوعی است که به خودشان مربوط هست. در ضمن با توجه به اوضاع نور خورشید در عینکِ پانته آ و چشمک زدن کیک و فلاسک در تصویر، طاعات عزیزان هم قبول باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (464)

اگر شما در حال وُرک درست حسابی بودی که وقت نمیکردی استوری بگذاری.

کلوز آپ سحر قریشی بدون هیچ توضیحی. این که روسری را مثل ق… گردنبند دور گردن میبندند، مُد تازه است؟!

روشنک عجمیان در حال اوپتومتری.

منزل – آرایشگاه – آتلیه – منزل – اینستاگرام. مسیری که امیرمحمد زند روز گذشته طی کرده بود.

با هیچ زبانی نمیتوان از فریدون آسرایی بابت فعالیت های خیرخواهانه ای که اخیراً جهت نجات محکومین به قصاص انجام داده هست، تقدیر کرد. واقعاً دمش گرم.

کاوه یغمایی در حال ساختن ترانه ای دیگر. مانند هر لحظه در سکوت و خلوت خویش و مطمئناً مانند هر لحظه با بالاترین کیفیت موسیقایی. حیف که قدر چنین هنرمندانی را آن طور که باید نمیدانیم.

پس از یک سال تفحص و تحقیق کارگروه خاص بررسی علت فوت استاد کیارستمی، عزیزان به این نتیجه رسیدند که علت مهم فوت ایشان تزریق هپارین – در چند روز آخر حیاتشان – در فرانسه بوده است! یک سال تفحص و تحقیق فقط جهت بررسی چند روز خوابیدن بودن در فرانسه! پرونده مربوط به بلایی که طی چند ماه در کشور عزیزمان ایران بر سر استاد آوردند را هم که احتمالاً لولو برده. احمد کیارستمی در تصویر العمل به این بیانیه مضحک این شعر از خود استاد کیارستمی را به اشتراک گذاشت.

“کینه هایم را فراموش کرده ام، علاقه هایم را، دشمنانم را بخشوده ام، دولت تازه ای بر نمی گزینم.”

نکته فنی: هر لحظه رنگ دستمال جیب خود را با رنگ شال همسرتان ست کنید.

صدای سینا حجازی این روز ها از سوئیس شنیده میشود.

کیانوش رستمی گزینش دوباره تاماش آیان مدیر مافیای وزنه برداری دنیا به عنوان مدیر کنفدراسیون جهانی وزنه برداری را تبریک گفت. یعنی با این کار مرزهای فعالیت های مالشی و خارشی را کیلومتر ها جابجا کرد!

عکس متفاوت هومن سیدی و فرهاد اصلانی در پشت صحنه کار جدیدشان.

سلفی آسانسوری فرزند های همیشگیِ تئاتر؛ نوید محمدزاده و ستاره پسیانی در کنار رهام شامخ.

بهاره افشاری هم در چالش چای شرکت کرد. چالش هایی که صرفاً از روی بی حوصلگی و بیکاری یک صورت ی خسته در گوشه ای از این دنیا به راه میافتند و بعد از چند روز به یک مالیخولیای مجازی تبدیل میشوند.

کاظم جان یک مقدار جهت آموختن این ورزش سریع اقدام نکرده ای؟!

بله. استاد تتلو از زن الهام چرخنده تمجید کردند. بعضی موقعیت ها و فضا ها به اندازه ای بالغ هستند که نیازی به اضافه کردنِ ما نیست.

کمال جان الآن از کجا مطمئن شویم درون فنجان چای است؟ از صداقت مستتر در نگاهت؟

سلفی دوستانه عزیزان در منزل سینما. فریبا کوثری، امین حیایی، لیلا بلوکات، فرهاد بشارتی، فرهاد اصلانی و سایرین.

رویا زن میرعلمی با جمله ای ناب از نیچه، کمرمان را شکست.

بهنوش طباطبایی در نمایی از فیلم “زیر سقف دودی” که در آستانه ی اکران قرار دارد. تازه ترین ساخته ی پوران درخشنده.

گردش پدر و پسری احسان کرمی و آقا نیکمهر، لحظاتی شیرین با چاشنیِ شیرین زبانیِ این فسقلی.

من واقعا نمیفهمم. به عنوان نمونه در حال انجام کار هنری و تمرین هستی که ناگهان گوشی را در میاوری و میگویی: سارا زن اینجا رو یه لحظه. بعد به تمرین ادامه میدهی؟

عباس غزالی این تصویر خونین و مالین از خودش را به اشتراک گذاشت و زیرش نوشت “رضا”. احتمالاً گریم و نام کاراکتر جدیدی است که در حال بازی کردن آن است.

با دهان روزه چه انتظار هایی داری رضا جان. اینجور خواسته ها را بعد از افطار مطرح کن تا با انرژی کامل آن را رد کنیم، نه در اوضاع “Battery Low”.

سلفی فاطمه هاشمی بازیگر کهنه کار سریال های طنز به همراه همسر عزیزش.

– داداش این پول ما را نمیخوای بعد بدی؟
+ بخدا دستم تنگه، میدم.
– حالا من چیکار کنم؟
+ بیا اینجا چند تا ازت تصویر بگیرم تا ببینیم چیکار میکنیم.
– حوصله تصویر ندارم بخدا.
+ حالا تو بیا
– باوشه.

سلفی سلطان زیر ابرو و سلطان لمینیت در رسانه ملی، در یک مراسم افطاری.

سلفی خواهران محمدی که گویا به زور دارند برادر زاده ارزش را به پارک میبرند.

چهار حرف هست. اولش ت و آخرش ه . وسطش هم یکی از بخش های معادل کلمه پدر هست.

سعید نعمت الله و دخترش جانان زن در حال صفاسیتی.

یکی از بیهوده ترین و بی علت ترین تصویر هایی که تابحال در اینستاگرام آپلود شده است هست. بدون هیچ توضیحی.

انقدر به نوستالژی هایمان تعرض نکنید.

کمند امیرسلیمانی، پدرِ کمند امیرسلیمانی، مادرِ کمند امیرسلیمانی و پسر کمند امیرسلیمانی در آتلیه ی یکی از دوستانِ کمند امیر سلیمانی.

مهناز افشار در نمایی از فیلم سینمایی “دارکوب” ساخته جدیدِ بهروز شعیبی که در مرحله تدوین است و احتمالاً مشکلی جهت اکران نخواهد داشت.

عکس یادگاری بازیگران سینما در یک ضیافت افطاری با حضور دکتر محمود عزیزی، عبدالرضا اکبری و امیریل ارجمند که گویا بعد از نتیجه ی دیروز با علیرضا منصوریان ابراز همدردی کرده است.

بهنوش بختیاری تصویری جالب از این گریم متفاوت خود به اشتراک گذاشت. البته گریم که چه عرض کنم، در واقع ریست فکتوری شده است است.

با این سلفی حسین سلیمانی و دندانپزشک اش لحظاتی پیش از شروع واقعه، مطلب امروز را به آخر میبریم. التماس دعا، یا حق.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | ایرانی | تصویری | اینستاگرام | اخبار فرهنگی | اخبار فرهنگی و هنری

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (464)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (464)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs